Popis rasy

Goto down

Popis rasy

Příspěvek pro ErebosCZ/Numidis za Sat Apr 27, 2013 11:17 am

Terranská Republika (zkráceně TR) je jedna ze tří říší, která rozpoutala válku o kontrolu nad planetou Auraxis. vyznačují se rychlou kadencí zbraní, které mají ovšem malé poškození. Mají také nejrychlejší vozidla s nejnyžším pancéřováním. Frakční barvy jsou: Červená a Černá.

Historie

Příběh této říše pochází z 1112 lety, pře začátkem konfliktu a je původce všech 3 říší.

Terranská Republika byla oficiálně založena v ratifikaci. Prohlášení o stálosti národů unavených po 200 letech války. Přinesla pořádek do chaosu a předurčila období míru. Pozemšťané zkoumali možnosti cestování. při tomto zkoumání byli objeveny a studovány Červý díry, kde se ukázalo, že pomocí nich se dá cestovat z jednoho konce vesmíru na druhý. Přes jednu z těchto děr našla republika cestu na Auraxis. Země na které by byl možný život. Republika pokračovala s ambiciózními plány na kolonizaci, která pokračovala bez přerušení 20 let.

Věci radikálně změnilo, když se červí díra zhroutila. Začali výzkumy, jak by se dala opět otevřít, což se nezdařilo. během těchto nejistých časů byli na Auraxisu objeveny artefakty rasy zvané "Vanu". Krátce po objevu začali výzkumy nových technologií. Terranskému vedení začalo být jasné, že nové technologie mohou destabilizovat nové kolonie. Jsou stanovený vysoké omezení na nové technologie, aby mohla vláda zkoumat bez přerušení a vměšování se soukromých společností, či jednotlivců. Pocit nesmrtelnosti začal vytvářet zmatek mezi rozvojovými skupinami lidí s různými filozofiemi jak by se tato technologie dala použít. Frakce technophiles objevila různé technologie a tracené znalosti "Vanu".

Neklid vytvořený mezi rozvojovými frakcemi, které byli tvořený podvodnými vědci a dezertéry republiky, všichni zaslepení mocí, co může technologie "Vanu" přinést. Předchozí pokusy potlačit povstání skončilo krvavou bitvou a vyústil v oddělení Technolords, kteří deklarovali svou Suverenitu Vanu. Zatímco se toto děje, chopila se příležiitosti další frakce, která si říká Nový Konglomerát. Zatímco byla republika zaneprázdněna Suverenitou, nevěnovala tomuto dění moc důležitosti.


Naposledy upravil Numidis dne Fri May 10, 2013 5:41 pm, celkově upraveno 2 krát
ErebosCZ/Numidis
ErebosCZ/Numidis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://planetside2.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru