Popis rasy

Goto down

Popis rasy

Příspěvek pro ErebosCZ/Numidis za Sat Apr 27, 2013 11:18 am

Nový Konglomerát (obyčejně zkrátil NC) je jedna ze tří říší soupeřící o kontrolu nad planetou Auraxis. Vyznačují se silnými zbraněmi a těžce obrněnými vozidely, které jsou navrženy s rovnými liniemi a ostrými hranami. Jejich frakční barvy jsou modrá a žlutá.

Původy

Nový konglomerát byl původně vytvořen na Zemi, více než sto let před kolapsem červí díry. Mega-kolektiv civilních firem, které pracovali po boku vlády Terranské Republiky prakticky na každém projektu, celé sluneční soustavy. Po příjezdu na Auraxis, Nový Konglomerát pokračoval v práci spolu s Republikou na formování a budování nového světa. V průběhu desetiletí, napětí rostlo z důvodu pravidel uplatňovaných Republikou a ostatní korporace NC začal podporovat povstalecké skupiny na okraji civilního obyvatelstva a začali organizovat kampaň povstání. Byla to malá skupina bojovníků za svobodu, které se nazývali "Liberty Call" uspořádala demonstraci protestující proti Republice, propagandou bylo vyzdvihování systematické eliminace lidských práv. Velká skupina lidí shromáždili slyšela na jejich názory, nicméně republikánská pořádková Policie ukončila demonstraci, zlikvidovala všechny protestující, a dokonce i několik nevinných diváků. Nyní, po více než sto letech, je NC, založený na stejných principech, jako při shromáždění Liberty Call vyústěném v masakr, rozhodli se napsat novou kapitolu dějin. Kapitola o svobodě na arogantní a velmi přísný režim, ze kterého tvrdí, že se objevily. Představovalo krátké a brutální povstání, rodící se hnutí se odtrhla od Republiky, NC vyrvalo pod kontrolu několik zařízení a věrnost mnoha týraných a utlačovaných občanů.

Ačkoli pád Terran republice je stále hlavní cíl, přesto směřuje i nepřátelství k Vanu. Nový Konglomerát nechápe experimenty Suverenity na ovlivňování vývoje člověka a odsuzují je za to.

Vedeni myšlenkou, že lidstvo si zaslouží být bez vnějších vlivů a jít svou vlastní cestu ve vesmíru, proto se NC rozhodl, že Suverenita Vanu a Republika musí být zastaveny za jejich zločiny proti svobodě.
ErebosCZ/Numidis
ErebosCZ/Numidis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://planetside2.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru