Popis rasy

Goto down

Popis rasy

Příspěvek pro ErebosCZ/Numidis za Sat Apr 27, 2013 11:20 am

Suverenita Vanu (zkráceně Vanu) je jedna ze tří říší bojující o Auraxis. vyznačují se moderními přesnými zbraněmi a vysoce mobilními vozidly. jejich frakční barvy jsou fialová a azurová.

Původ
Suverenita Vanu odvozuje svůj název od dlouhé zaniklé mimozemské rasy známé jako Vanu, jehož podivné artefakty byly objeveny na planetě Auraxis krátce po prvních expedicích z Republiky, které přiletěli na asteroidu skrz červý díru. Při výzkumu těchto artefaktů vedl k objevu "Znovuzrozené" technologie, a následně objevení nesmrtelnosti, byl cíl Republiky vědce a výzkum této nové technologie udržet v tajnosti. Republika nechtěla novinky této technologie pro civilní obyvatelstvo a jejich masivní soukromé společnosti. Za těchto podmínek, které považují za "represivní", byla vytvořena Suverenita Vanu a podařilo se jí přesvědčit některé "volnomyšlenkové" vědce se připojit. Zpráva o kolapsu Červí díry se začala šířit po celé TR, ve vedení začala růst nervozita. Suverenita se odtrhla, přičemž mnoho jasných myslí a vědců z celé TR a několika vybudovaných zařízení k ním. Suverenita Vanu se snaží zničit republiku za svobodu experimentovat na této mimozemské technologie, měnit a integrovat lidské bytosti, a dále rozvíjet a zkoumat bez omezení. Toto cítí jako klíč k budoucnosti.

Díky použití tajemné technologie Vanu během jejich odtrhnutí od Republiky, vyrobili menší počet exotických energetických zbraní k pomoci pro jejich věc. Kromě toho, že začala experimentovat se způsoby, jak zlepšit lidské tělo modifikací. Byla to právě tato změna lidského kódu, která vyvolala velké podezření a nakonec vyhlášení války na Suverenitu od Nového Konglomerátu, další frakce, která měla rozporuplné názory jako Republika, a viděl svrchovanost modifikaci lidské DNA jako urážka lidstvu pro přirozený vývoj.

Nyní, obklopena nepřáteli, které se topí v nevědomosti, Suverenita Vanu bojuje o Auraxis na počest svého jmenovce a snahu dokázat jednou provždy, že technologie je moc.
ErebosCZ/Numidis
ErebosCZ/Numidis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://planetside2.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru