PlanetSide2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

4 posters

Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro Koudyn Wed May 15, 2013 8:35 am

Tak když už tu máme tento spamovací koutek, tak já začnu... Very Happy Poslední dobou sem na Teamspeaku slyšel o některých maturantech a bakalářích co mají před sebou důležité zkoušky / státnice. Kdyžtak se pochlu"p"te jak jste dopadli? Wink

PS: pokud Vás zkoušky ještě čekají, tak držím palce!!
Koudyn
Koudyn

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 13
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Re: Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro Koudyn Mon May 20, 2013 12:07 pm

Teda tady to žije... Shocked
Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) 1066450-img-poslanecka-snemovna-nuda-zivani
Koudyn
Koudyn

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 04. 13
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Re: Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro dEmonCZ Wed Jul 10, 2013 1:05 pm

Zdravim vcera sem si stahl PS2 a rad bych chtel hrat ale vzdy kdyz jdu nekam do bitvy tak se to vypne samo ... kdyz stojim v te zakladne tak ne ale kdyz jdu nekam pryc tak se to vypne ... detaily mam na low poradite me prosim ?

dEmonCZ

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Re: Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro IvaxSk Sat Jul 20, 2013 9:00 am

Dobrý deň nevedel som kam to mám napísať tak to píšem sem. Mal by som záujem sa pridať do vášho outfitu ak nejaký máte. Hrám na ceresu za tr. Info o mne: mám 18 rokov s komunikáciou problém nemám mám skype aj ts a samozrejme že aj mikrák . Meno postavy v hre: IvaxSk

IvaxSk

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Re: Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro SKiller666 Sat Jul 20, 2013 10:04 am

jo až tě uvidim ve hře, tak tě přidam;)

SKiller666

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 27. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..) Empty Re: Spamerův ráj (chat o všem možném i nemožném..)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru